Ambar Kargo Nedir ?

Ambar kargo, diğer lojistik hizmetlerinin aksine daha uygun fiyatlı bir tercihtir. Normal kargo gönderimlerine göre daha hesaplıdır. Sebebi ise tüm gönderilen ambar kargo olarak sevkiyatının sağlanmasıdır.

Ambar kargo nedir sorusunun cevabı, tüm gönderileri uygun fiyat ile gönderimini sağlamaktır. Gönderilecek ürünler toplanıp, tek seferde tek araç ile gönderilir. Bu da maliyeti düşürmektedir. Güneydoğu Lojistik olarak Ankara çıkışlı Türkiye’nin her yerine ambar kargo hizmeti vermekteyiz.

İnsanların Ambar kargoyu seçme nedeni uygun fiyatlı olmasından kaynaklanır. Günümüz şartlarında normal kargo firmalarından bir ürün göndermek gerçekten ateş pahası olmuştur. Kargo firmalarının uyguladıkları yüksek fiyat politikaları, insanları yeni arayışlara yöneltmiştir. Güneydoğu Lojistik firmamız sizlere en uygun ambar kargo fiyatları sunarak, hizmet etmeye devam edecektir.

Ambar Kargo Fiyatları

Ambar kargo fiyatları, göndereceğiniz ile ve gönderilecek ürünlerin kapasitesine göre değişmektedir. Ürünlerinizi sizden teslim alıp, sigortalı bir biçimde teslimini sağlıyoruz. Sevkiyatlarımız genelde günlük olarak gerçekleşmektedir. Bazı illerimize haftanın bazı günleri gönderim yapmaktayız. Bu konu hakkında bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Uzun yıllardır ambar kargo hizmeti veren firmamız, Ankara ilinde sizlerin en büyük yardımcısı olmuştur. Ankara’nın tüm ilçelerinden gönderilerinizi teslim alıyoruz. Tüm gönderileriniz, profesyonel ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile sağlanmaktadır. Önceliğimiz güven ve müşteri memnuniyetidir.